rozgrzaną czekoladą

Masaż rozgrzaną naturalną czekoladą – kosmetyczny i relaksacyjny, „konserwacja” opalonego ciała

Bardzo ekskluzywny zabieg masażu relaksacyjnego i kosmetycznego tylko dla kobiet, obejmujący całe ciało. Istnieją substytuty tego zabiegu wykonywane w niektórych gabinetach SPA w wersji znacznie uboższej, ponieważ wykonuje się jedynie masaż podobny do masażu relaksacyjnego z zastosowaniem środków poślizgowych o zapachu przypominającym jedynie zapach kakao. W naszym gabinecie stosujemy się do tradycyjnych zasad wykonania zabiegu roztopioną gorzką czekoladą, połączoną z naturalnym nierafinowanym olejem BIO najwyższej jakości. Szczegółowy skład i zastosowane proporcje stanowi słodką tajemnicę naszego gabinetu☺. Dla spotęgowania efektu kuracji w trakcie zabiegu zostanie wykonana sauna, poprzez obłożenie ciała folią.

Do wykonania zabiegu zapewniamy jednorazową bieliznę kosmetyczną, gumki, opaski i czepki do włosów. Oczywiście po zabiegu zapraszamy pod prysznic, gdzie można skorzystać kosmetyków do pielęgnacji ciała i ręcznika. W przypadku indywidualnych upodobań prosimy o zabranie sobie swojego ulubionego żelu do kąpieli i balsamu do ciała i innych środków higieny osobistej.

Zabieg masażu roztopioną gorzką czekoladą, połączoną z naturalnym nierafinowanym olejem BIO najwyższej jakości trwa 60-90 minut i wykonujemy go:

  • Indywidualnie (dla jednej Pani)
  • Dla Dwojga (dwie Panie w jednym gabinecie i tym samym czasie obsługuje dwoje masażystów)
  • Na specjalne zamówienie (Babskie Wieczorki, Wieczory Panieńskie, jako Karnet podarunkowy)

Jest to masaż obejmujący całe ciało. W trakcie zabiegu masażysta łączy kolejno kilka rodzajów terapii:

  • Peeling całego ciała, szczególnie pleców (co we własnym wykonaniu jest praktycznie niemożliwe)
  • Ciepłoterapię (oddziaływanie ciepłem)
  • Masaż relaksacyjny (dla ciała i duszy)
  • Efekt redukcji cellulitu
  • Efekt estetyczny (utrwalenie i wyrównanie opalenizny)

Korzyści z zabiegu masażu roztopioną gorzką czekoladą, połączoną z naturalnym nierafinowanym olejem BIO najwyższej jakości:
- ekskluzywny, profesjonalny i dokładny peeling całego ciała wykonany bez pospiechu nawet w miejscach, do których samodzielnie nie ma możliwości wykonania go, dzięki czemu zostanie usunięty cały zrogowaciały naskórek,
- zabieg polecany szczególnie po sezonie na opalanie się na słońcu, oraz po zagojonych oparzeniach słonecznych w celu wyrównania i utrwalenia brązowego koloru skóry,
- hiperpigmentaryzacja skóry
- odżywienie i uelastycznienie skóry,
- poprawa ukrwienie i dotlenienie skóry,
- poprawa krążenia krwi i limfy,
- regeneracja, rozluźnienie zmęczonych mięśni,
- intensywnie odpręża i relaksuje
- poprawa całego metabolizmu,

Czas wykonania zabiegu wynosi 60 albo 90 minut w zależności od wybranej opcji.


Czas wykonania zabiegu na specjalne zamówienie (Babskie Wieczorki, Wieczory Panieńskie, jako Karnet podarunkowy) i jego cena jest indywidualnie uzgadniana.Przeciwwskazania do zabiegu: alergia na czekoladę lub jej składniki, świeża opalenizna, gorączka, choroby zakaźne i stany zapalne skóry, otwarte rany, stan tuż po operacjach, chemioterapii i radioterapii, ciąża, menstruacja, skłonność do powstawania skrzepów krwi, żylaki kończyn dolnych, 3 i 4 stadium choroby Burgera, daleko posunięta miażdżyca, choroby serca.