peeling parzoną kawą

Peeling kawowy - masaż kawą – wpływ relaksacyjny i kosmetyczny

Bardzo ekskluzywny zabieg peelingu połączonego z masażem całego ciała, przeznaczony głównie dla kobiet, wykonywany wg inwencji twórczej masażysty. Jest to perfekcyjnie przygotowany „free style”, który zadedykuje Pani nasz masażysta. Istnieją substytuty tego zabiegu wykonywane w niektórych gabinetach SPA w wersji znacznie uboższej, ponieważ wykonuje się jedynie masaż podobny do masażu relaksacyjnego z zastosowaniem środków poślizgowych o zapachu przypominającym jedynie zapach kawy. W naszym gabinecie stosujemy się do tradycyjnych zasad wykonania zabiegu świeżo sparzoną kawą połączoną z naturalnym nierafinowanym olejem BIO najwyższej jakości. Szczegółowy skład i zastosowane proporcje stanowi tajemnicę naszego gabinetu☺. Dla spotęgowania efektu kuracji w trakcie zabiegu zostanie wykonana sauna, poprzez obłożenie ciała folią.

Do wykonania zabiegu zapewniamy jednorazową bieliznę kosmetyczną, gumki, opaski i czepki do włosów. Oczywiście po zabiegu zapraszamy pod prysznic, gdzie można skorzystać kosmetyków do pielęgnacji ciała i ręcznika. W przypadku indywidualnych upodobań prosimy o zabranie sobie swojego ulubionego żelu do kąpieli,  balsamu do ciała i innych środków higieny osobistej.

Jest to masaż obejmujący całe ciało z wyłączeniem szyi i twarzy. W trakcie zabiegu masażysta łączy kolejno kilka rodzajów terapii:

  • Peeling całego ciała, szczególnie pleców (co we własnym wykonaniu jest praktycznie niemożliwe)
  • Ciepłoterapię (oddziaływanie ciepłem)
  • Masaż relaksacyjny (dla ciała i duszy)

Zabieg peelingu z masażem kawą trwa 60 - 90 minut i wykonujemy go:

  • Indywidualnie (dla jednej Pani lub Pana)
  • Dla Dwojga (dwie osoby w jednym gabinecie i tym samym czasie obsługuje dwoje masażystów)
  • Na specjalne zamówienie (Babskie Wieczorki, Wieczory Panieńskie, jako Karnet podarunkowy)

Korzyści z zabiegu masażu świeżo sparzoną kawą połączoną z naturalnym nierafinowanym olejem BIO najwyższej jakości:
- Ekskluzywny, profesjonalny i dokładny peeling całego ciała wykonany bez pospiechu nawet w miejscach, do których samodzielnie nie ma możliwości wykonania go, dzięki czemu zostanie usunięty cały zrogowaciały naskórek,
- Zabieg polecany szczególnie po sezonie letnim, po intensywnym opalaniu się w celu odżywienia skóry i złuszczenia schodzącego, martwego naskórka, jednakże po zagojeniu intensywnej opalenizny. W przypadku oparzenia słonecznego zabieg wykonuje się nie wcześniej niż min 7 dni po oparzeniu,
- peeling i odżywienie i uelastycznienie skóry,
- poprawa ukrwienie i dotlenienie skóry,
- poprawa krążenia krwi i limfy,
- regeneracja, rozluźnienie zmęczonych mięśni,
- intensywnie odpręża i relaksuje
- poprawa całego metabolizmu,

Czas wykonania zabiegu wynosi 60 albo 90 minut w zależności od wybranej opcji.

Czas wykonania zabiegu na specjalne zamówienie (Babskie Wieczorki, Wieczory Panieńskie, jako Karnet podarunkowy) i jego cena jest indywidualnie uzgadniana.


Czas wykonania zabiegu na specjalne zamówienie (Babskie Wieczorki, Wieczory Panieńskie, jako Karnet podarunkowy) i jego cena jest indywidualnie uzgadniana.

Przeciwwskazania do zabiegu: świeża opalenizna, gorączka, choroby zakaźne i stany zapalne skóry, otwarte rany, stan tuż po operacjach, chemioterapii i radioterapii, ciąża, menstruacja, skłonność do powstawania skrzepów krwi, żylaki kończyn dolnych, 3 i 4 stadium choroby Burgera, daleko posunięta miażdżyca, choroby serca.